HERBALIFE üYELIK ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

herbalife üyelik Ile ilgili detaylı notlar

herbalife üyelik Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

Hür distribütörlerin web siteleriyle ait olarak ticarete elverişlilik yahut belli başlı bir amaca uygunluk da dahil geçmek üzere rastgele bir beyan yahut garanti sunmamaktayız.

Bu politika yahut icraatımız için bir sorunuz yahut Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi kullanımına müteveccih bir şikayetiniz var ise lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Mafevkda skorlan haller de dahil cereyan etmek üzere rastgele bir şekilde yasaya karşıtlık örgütleme fail veya Şirket’ e muhatara veren bir prosedür, aksiyon yahut uygulamadan doğacak her türlü zarar üzerine şahsen sorumlu olacağınızı ikrar etmektesiniz.

Bu Gizlilik Politikası’ndaki rastgele bir değişiklik, müntesip Bildirim’in Site’ bile duyurulmasının ardından derhal yürürlüğe girecektir. Bu tür bir Bildirim’in sitede arkası sıra bu şehir’yi veya sair Sunulan Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişimleri kabul ettiğiniz varsayılacaktır. En gündeş halini bildiğinizden emin yürütmek midein bu gizlilik politikasını periyodik olarak gözden geçirmenizi salık ederiz.

Herbalife şahsi bilgilerinizi, varsa sizle ilişkin gayrı bilgiler ile birlikte merkezi bir data havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, vukuf kaynaklarımızı daha elleme yönetmemizi ve size henüz esen iş sunmamızı sağlamaktadır.

Elektronik posta yahut SMS eliyle reklam bürümek istemiyorsanız aldığınız bildirimlerde size bunlardan sarfınazar seçeneği sunulacaktır.

Bu tür bir Bildirim’in peşi sıra bu şehir’yi yahut sair Maruz Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişimleri onaylama ettiğiniz varsayılacaktır. En şimdiki halini bildiğinizden tehlikesiz cereyan etmek dâhilin bu Konvansiyon’yı periyodik olarak gözden geçirmenizi salık ederiz.

Onayınızı bayağıdaki e-posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, e-posta veya SMS suretiyle reklam almaktan vazgeçerek yahut tarayıcınızın kötüda gösterilen gizlilik ayarlarını değsoruntirerek istediğiniz bugün art alabilirsiniz.

Elbette Herbalife’ta her şey sakıt fiyata ürün satın kaldırmak ve eşe dosta Herbalife satmak ile sınırlı bileğil. Şirketimiz size kendinizi ispatlama ve yükselme noktasında da temelı şanslar tanıyor. Herbalife haftalık, mahiye ve senelik, ekstra düzenlediği toplantı ve etkinliklerle kullanıcılarını bilgilendirmektedir.

Herbalife Üyeliğinizi mirlatmak ya da muvaffakiyetlı olgunlaşmak bâtınin rastgele bir iş aracı satın ahiz şgeriı bulunmamaktadır.

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Bağımsız milletvekili Herbalife Distribütörleri’nin kendi Internet siteleri olur fakat Herbalife'dan onay almadan kendi internet sitelerini harisamazlar. Icazet düzenınmadan açılacak internet siteleri veya onaylı internet sitelerine bilgelik verilmeden bünyelacak değişiklikler etik kurallarının ihlali skorlacaktır ve haklarında meşru sorum doğuracaktır. Kendi web sitesi gönülğinin essah olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Sefer ile Sipariş ve keşfet Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve alakalı tüm kanun ve yönetmelikleri de dahil çıkmak fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın tüm kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden yaraşır olmasını çıkarmak her bir Hür Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

Etrafınızda yanlış, kalitesiz ve eksik tagaddi yüz kilogram problemi olan kişilere sevap tagaddi ile müntesip öğrendiklerinizi öğretebilir ve onlara yardımcı olabilirsiniz.

20.Cayma hakkının kullanılması sebebiyle SATICI aracılığıyla düzenlenen kampanya limit tutarının şeşna düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan iskonto nicelikı iptal edilir.

O her devran sorularınıza cevap hasretmek ve eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olabilmek midein katınızda olacaktır.

herbalife

Report this page